AeroVision

Usługi

Inspekcje

Wykonujemy inspekcje wrażliwej infrastruktury. Tam gdzie trudno jest dotrzeć lub wymagani są kosztowni specjaliści my możemy posłać drona aby zobaczyć to co niewidoczne z ziemi. Możemy wykonać inspekcję stanu linii energetycznych, budynków,stanu konstrukcji stalowych, wiatraków energetycznych czy kominów. Wysokiej jakości zdjęcia pozwolą na dostrzeżenie źródeł korozji, kruszenia się materiałów czy wytypować słabe punkty konstrukcji.

Dzięki modelom 3D możemy odtworzyć dowolny budynek w techologi 3D – dzięki czemu będzie można przedstawić aktualny stan infrastruktury bez wychodzenia z domu.

Postępy prac

Cyklicznie wykonujemy filmy pokazujące postępy prac na budowie dróg, torów kolejowych, mostów czy budynków. 

Film pokazujący inwestycję z góry to świetny sposób na prezentację jakości i terminowości firmy. Zapraszamy do skorzystania z usługi nie tylko firmy budowlane, ale także inwestorów czy nadzór budowlany.

Jesteśmy w stanie wykonać również model 3D drogi dzięki czemu inwestor może pokazać zakres prac wykonawcy bez potrzeby wychodzenia z domu

Wydarzenia / Śluby

Zapraszamy do współpracy firmy eventowe do dokumentowania wydarzeń, koncertów, hapeningów, zlotów czy innych imprez masowych. Zdjęcia i filmy z lotu ptaka zawsze przykuwają wzrok i wyglądają spektakularnie zwłaszcza w połączeniu z grą świateł czy sztucznymi ogniami. Dysponujemy również urządzeniami transmitującymi obraz z drona na żywo w jakości 1080p 60FPS.

Pomiary termowizyjne

Inspekcje infrastruktury za pomocą zwykłej kamery pozwoli dostrzec widoczne ubytki lub degenerację elementów. Termowizja pozwala dostrzec to co niewidoczne – elementy, które się przegrzewają lub wychładzają. W panelach fotowoltaicznych mogą być to hot-spoty lub black-spoty, w liniach wysokiego napięcia przegrzewanie się elementów o słabym przewodzeniu, a w budynkach mieszkalnych miejsca niedostatecznej izolacji cieplnej. 

Termowizja w dodatku pozwala na lokalizację awarii w sieciach ciepłowniczych.

 

 

Fotografia i wydruk zdjęć

Usługa skierowana do fotografów, instytucji zajmujących się ochroną środowiska, Lasów Państwowych czy osób prywatnych które chciałby posiadać niepowtarzalne zdjęcia u siebie w domu lub przedsiębiorstwie. Kochasz góry? Uwielbiasz morze? Wykonamy dla Ciebie spektakularne zdjęcia którymi będzie można ozdobić swój dom lub miejsca pracy.

Wykonujemy druk takich zdjęć na płótnie lub na papierze fotograficznym a jeśli potrzeba oprawimy w ramy. 

Fotogrametria

Fotogrametrią nazywamy otworzenie danego obszaru w 2D lub 3D wykonując serię zdjęć, a następnie za pomocą oprogramowania fotogrametrycznego połączyć w spójny materiał. Dzięki temu możemy zobrazować budynek, obszar lub wykonać dokładną mapę na potrzeby projektu lub inwestycji. Takie mapy mogą być przydatne przy planowaniu inwestycji gdzie nie zawsze jest dostępna aktualna mapa.

Reklama/Promocja

Usługa skierowana do wszelkich agencji reklamowych, biur nieruchomości czy osób prywatnych chcących sprzedać posiadłość. Oferujemy nagrywanie video, zdjęcia z lotu ptaka jak i późniejszy montaż materiału. Aby uzyskać informację o sprzęcie jakim dysponujemy – przejdź na STRONĘ.

Pomiar jakości powietrza

Smog w Polsce, zwłaszcza w sezonach zimowych jest niebezpiecznym i częstym zjawiskiem. Według badań za 46% smogu odpowiedzialna jest tzw. niska emisja tzn spaliny wydobywające się z domowych pieców lub warsztatów.  Spalanie złej jakości węgla, spalanie śmieci, tworzyw sztucznych, odpadów produkcyjnych, warsztatowych czy lakierowanego drewna dodatkowo powodują uwalnianie do środowiska niebezpiecznych substancji. Aby przeciwdziałać temu zjawisku samorządy mogą kontrolować skład palenisk po wcześniejszym wytypowaniu miejsc do kontroli. Dzięki umieszczeniu czujnika jakości powietrza na dronie, kontrolujący są w stanie szybko i bezinwazyjnie sprawdzić czy w danej nieruchomości są spalane niedozwolone przedmioty. Usługa skierowana jest do samorządów, które dbają o stan środowiska w swoim otoczeniu i chcą świadomie i skutecznie przeciwdziałać powstawaniu smogu.