AeroVision

Profesjonalna sesja zdjęciowa nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż lub wynajem sprawi, że Twoja nieruchomość zabłyśnie wśród setek innych ogłoszeń.  Dokładnie wyselekcjonowane zdjęcia oraz przemyślane aranżacje pozwolą wydobyć piękno z każdego zakątka. Spraw by Twoje ogłoszenie przykuło uwagę nabywcy za sprawą pięknych i profesjonalnych zdjęć.

Dzięki sesji zdjęciowej Twoje mieszkanie będzie wyglądało jak z ulotki reklamowej. W ramach naszych usług oferujemy aranżację mieszkania oraz dostosowanie pod sesję zdjęciową. Dopilnujemy aby Twoją nieruchomość pokazać w zupełnie nowym swietle.

Planujesz sklep lub sprzedaż wartościowych przedmiotów? Bez sesji produktowej się nie obejdzie. Oferujemy profesjonalne usługi fotograficzne i kompleksową obsługę od aranżacji, po wykonanie i obróbkę. Dodatkowo w ofercie oprócz zdjęć produktowych posiadamy obroty 360 stopni, packshoty 360, wirtualne spacery czy zdjęcia sferyczne. 

O Domowym Pstryku słów kilka:

Mam na imię Łukasz

Domowy Pstryk zajmuje się realizacją profesjonalnej sesji zdjęciowej Państwa czterech kątów.

Sam działam na rynku od 2018 roku, natomiast już od czasów studenckich interesowała mnie branża nieruchomości, a w połączeniu z fascynacją nad fotografią postanowiłem połączyć obydwie pasje.

Tworzyłem projekty dla osób fizycznych wynajmujących i sprzedających mieszkania, przedsiębiorstw zarządzających wynajmem oraz pośredników i firm zajmujących się flipowaniem nieruchomości. Współpracuję z grafikiem, projektantką wnętrz oraz firmą świadczącą usługi zdjęć i filmów z drona.

Sam inwestuję swój czas i pieniądze w nieruchomości i zdaję sobie sprawę jak istotnym elementem są przyciągające uwagę zdjęcia. Dlatego poświęcam więcej czasu na odpowiednią prezentację ogłoszenia w Internecie.

Jestem przekonany, że z moimi zdjęciami, Państwa inwestycja zyska wyższy poziom zainteresowania
i przewagę nad innymi ofertami.

Szczegóły są kluczem do sukcesu.

Łączę pozdrowienia i zapraszam do współpracy,
Łukasz Świtalski